Partnerzy

Dystrybucja

Jesteśmy dystrybutorem wielu renomowanych firm. Pełnimy w Polsce także funkcję agencji. Budujemy sieć dystrybucji opartą na solidnych fundamentach i dobieramy do niej jedynie rzetelnych partnerów. 

Jako firma sprzedajemy i reprezentujemy przede wszystkim marki, które lubimy, i których styl harmonizuje idealnie z naszym wyobrażeniem nowoczesnego wnętrza. Wszystkie te firmy szczerze Państwu rekomenendujemy.

Dystrybuujemy w Polsce wyposażenie z takich obszarów Europy, jak Niemcy, Szwajcaria, kraje Beneluxu, Skandynawii czy Wysp Brytyjskich, ale w naszej ofercie nie brakuje także producentów z Hiszpanii, Portugalii, Francji i Włoch. Sięgnięcie po meble i lampy z innych kręgów kulturowych, jak Singapur czy Bangkok, otwiera przed polskim klientem nowe, nieznane dotąd możliwości urządzenia wnętrza. Unikatowe w charakterze, inne w kolorach, niezwykle naturalne i surowe w formie wyposażenie importowane przez nas z Tajlandii i Singapuru z dnia na dzień zmienia kierunek, tendencje i sposób naszego myślenia o projektowaniu, dodając przy tym orientalnego smaku, harmonii i egzotycznej estetyki. Ciekawą propozycją w naszej ofercie są także dwie fabryki z Brazylii, kraju, w którym przemieszanie elementów europejskich, afrykańskich i amerykańskich wytworzyło nową oryginalną kulturę. 

Kilkuletnia owocna współpraca z europejskimi producentami wyposażenia wnętrz ugruntowała naszą pozycję na polskim rynku. Oferowany, przez naszych zachodnich partnerów, wysoki poziom usług oraz doskonała jakość produktów, utwierdziły nas w przekonaniu, że to marki, które warto rozpowszechnić w Polsce. Uznaliśmy, że wprowadzenie na rynek nowych producentów wzbogaci w nowości i odświeży istniejącą ofertę wyposażenia i dekoracji wnętrz. Staramy się, by nasza oferta była ciekawa i dostosowna do potrzeb płynących z rynku. Przy jej wyborze kierowaliśmy się także estetyką, wyborem naturalnych materiałów i ekologicznym podejściem. Popieramy wszystkie akcje Ethical Living i ECO-Friendly, związane z ochroną środowiska naturalnego oraz etycznego i humanitarnego podejścia do rzemiosła na całym świecie.

Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu współpracujacych z nami:

  • biur architektonicznych, które wykorzystują nasze produkty w swoich projektach;
  • galerii i salonów wyposażenia wnętrz, które inwestujac w ekspozycję, promują i przybliżają na co dzień swoim Klientom nasze meble, lampy i dodatki oraz
  • prasy, która bezustannie reklamuje nasze wyposażenie wśród czytelników znanych i lubianych magazynów wnętrzarskich,

każdego dnia bardziej reprezentowane przez nas wyposażenie zostaje docenione i zauważone przez polskiego Klienta.

Jesteśmy wdzięczni współpracującym z nami firmom za wszystkie dotychczasowe działania.

 

W S P Ó Ł P R A C A

Zapraszamy do stałej współpracy prasę, deweloperów, inwestorów, hotelarzy, restauratorów, a także galerie i biura projektowe w ramach realizacji projektów dla Klientów i własnych inwestycji. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, niezbędne materiały i wszechstronne doradztwo architektom, dekoratorom wnętrz, firmom i sklepom zainteresowanym włączeniem naszych produktów do swojej oferty.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich tych z Państwa, dla których projektowanie i wyposażanie jest pasją, i którzy w codziennej pracy poszukują dobrego designu i czystej formy.


PRAWA AUTORSKIE   -   C O P Y R I G H T ©

Wszystkie prezentowane na naszej stronie teksty, zdjęcia, loga firm, partnerów, nazwy producentów, czy nazwy ich produktów należą do ich właścicieli. Kopiowanie, udostępnianie osobom trzecim i wkorzystywanie ich na własne potrzeby bez naszej zgody (niezależnie od formy) -  jest zabronione i podlega restrykcjom prawnym. Wszystkie znadujące się na naszej stronie Hafart.pl oraz na Hafart Design Blog teksty są własnością intelektualną autora, a ich kopiowanie i powielanie nie jest dozwolone, chyba że istnieje na to wyraźne zezwolenie ze strony autora.

NASZE MARKI:

ZEITRAUM-MOEBEL, KRISTALIA, SECTO DESIGN, HANNA KORVELA, MAX DESIGN, DESIGNERCARPETS, KYMO, ARPER, INDERA, ADDINTERIOR, LUIZ, LIMPALUX, PLUMA CUBIC, ROBERTI RATTAN, TUNTO, SHOWROOM FINLAND, LLOT LLOV, BOEWER, MATER, CERUTTI BALERI, GUBI, LIGHT YEARS, FALPER, ERIK JOERGENSEN, ESTILUZ, FAMBUENA, LANDO, LINTELOO, BD BARCELONA, ARTURO ALVAREZ, PRANDINA, OLIVIERI, ROSHULTS, SANCAL, TRIZO 21, MARTINELLI LUCE, TOBIAS GRAU, ZERO, VICCARBE, B-LINE, SCHOENBUCH, TACCHINI, ROTALIANA, MUUTO, DANESE MILANO, BILLIANI, EMME BI, CASAMANIA, BENT HANSEN, FERM LIVING, DELIGHTFULL, JACCO MARIS, DURLET, AND TRADITION, DUA, ZILLIO, IITTALA, HUETTNERS, KLONG, PEDRALI, POEMO DESIGN, OPINION CIATTI, LA CIVIDINA, POTT, WILDSPIRIT, ALTA CORTE, ALMERICH, COLORS COPENHAGEN, ARABIA FINLAND, DE VORM, DECOR WALTHER, CALMA, EX.T, GLOBO, INNERMOST, NACHER, THE FAMILY HANSEN, TONON, VERPAN, DECODE, ENNEZERO, SOFTLINE, BESTLITE, DRIADE, LAPALMA, HORM, ARFLEX, MARSET, BENT HANSEN, ZUCCHETI.KOS, ANGO, FOUNDRY ....