O nas

Klasyka i nowoczesność

" Wszystko rozpoczęło się od marzenia – chciałam stworzyć coś nowego, znaczącego, trwałego. Pragnęłam projektować wnętrza i sprzedawać przedmioty, które sprawiają radość, są źródłem przyjemności, o które się dba i przekazuje następnym pokoleniom.
Tak powstał H A F A R T. "  - Magdalena Grądcka

Od kilkunastu lat działamy w branży aranżacji i wyposażania wnętrz. Prowadzimy działalność w zakresie projektowania, sprzedaży i dystrybucji akcesoriów wyposażenia wnętrz, mebli, lamp i dodatków dekoracyjnych wielu renomowanych firm. Współpracujemy z licznymi biurami architektonicznymi, galeriami oraz znanymi i cenionymi wydawnictwami wnętrzarskimi. Jesteśmy także agencją na Polskę kilku marek z Europy, Singapuru, Tajlandii i Brazylii.

Firma z powodzeniem i w pełni profesjonalnie realizuje liczne zlecenia w zakresie projektowania i wyposażania wnętrz nie tylko od klientów indywidualnych, ale także od jednostek budżetowych i klientów korporacyjnych. Fachowo wykonywane usługi, rzetelne doradztwo, bogata oferta i zadowolenie Klientów przynoszą owoce w postaci wielu poważnych zleceń. Bezpośrednia współpraca z europejskimi producentami mebli, lamp i dodatków, udział w prestiżowych imprezach wnętrzarskich, pozwalają stworzyć bogatą, unikatową ofertę, obejmującą produkty o ciekawej stylistyce wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jest to oferta produktów wielokrotnie nagradzanych za wzornictwo, wyjątkowych i ponadczasowych. Wybraliśmy do niej firmy, które mogą zaoferować nie tylko proste, uniwersalne w formie i ponadczasowe produkty, ale także artykuły odpowiadające obecnie obowiązującym tendencjom w aranżacji obiektów.

Wykorzystując nasze bogate doświadczenie, kontakty oraz niepowtarzalną ofertę, chcemy pomóc Państwu w stworzeniu oryginalnego wnętrza, począwszy od doradztwa, a na kompleksowym zagospodarowaniu przestrzeni skończywszy.

Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Grądcka & Projektanci

                                                           

                  

                                                                   Fot. Tomek Tomkowiak    http://tomektomkowiak.com/

 

    UWAGA!

!!! Przypominamy, że wszystkie teksty na naszej stronie objęte są prawem autorskim, a ich powielanie, kopiowanie i używanie bez zgody autora narusza obowiązujące prawo.

Prosimy zatem, wszystkich tych z Państwa, którzy budują strony z zakresu wyposażenia wnętrz o więcej własnej inicjatywy w formułowaniu tekstów na swoich stronach i nie kopiowanie całych tekstów lub ich fragmentów ze strony hafart.pl .

---------------------------------------------------------------------------------------

Informacja dla KLIENTÓW dokonujących zakupów.

Informujemy, że nie jesteśmy sklepem internetowym.
Od momentu złożenia zamówienia nie ma już możliwości rezygnacji z zakupu. Chyba, że takie ustalenia zostały zawarte przed zakupem między Klientem, a firmą HAFART. Towaru nie można też zwrócić z innego powodu niż: niezgodność ze specyfikacją zamówienia, uszkodzenie produktu podczas transportu lub wada fabryczna. Prosimy o przemyślane zakupy. Towar do momentu zapłaty 100% wartości pozostaje własnością firmy HAFART.

 

Dziękujemy!

 

NASZE MARKI:
ZEITRAUM-MOEBEL, KRISTALIA, SECTO DESIGN, HANNA KORVELA, MAX DESIGN, DESIGNERCARPETS, KYMO, INDERA, ADDINTERIOR, LUIZ, LIMPALUX, PLUMA CUBIC, ROBERTI RATTAN, TUNTO, SHOWROOM FINLAND, LLOT LLOV, BOEWER, MATER, CERUTTI BALERI, GUBI, LIGHT YEARS, FALPER, ERIK JOERGENSEN, ESTILUZ, FAMBUENA, LANDO, LINTELOO, BD BARCELONA, ARTURO ALVAREZ, PRANDINA, OLIVIERI, ROSHULTS, SANCAL, TRIZO 21, MARTINELLI LUCE, TOBIAS GRAU, ZERO, VICCARBE, B-LINE, SCHOENBUCH, TACCHINI, ROTALIANA, MUUTO, DANESE MILANO, BILLIANI, EMME BI, CASAMANIA, BENT HANSEN, FERM LIVING, DELIGHTFULL, JACCO MARIS, DURLET, AND TRADITION, DUA, ZILLIO, IITTALA, HUETTNERS, KLONG, PEDRALI, POEMO DESIGN, OPINION CIATTI, LA CIVIDINA, POTT, WILDSPIRIT, ALTA CORTE, ALMERICH, COLORS COPENHAGEN, ARABIA FINLAND, DE VORM, DECOR WALTHER, CALMA, EX.T, GLOBO, INNERMOST, NACHER, THE FAMILY HANSEN, TONON, VERPAN, DECODE, ENNEZERO, SOFTLINE, BESTLITE, DRIADE, LAPALMA, HORM, ARFLEX, MARSET, BENT HANSEN, ZUCCHETI.KOS, ANGO, FOUNDRY ....

Projektowanie

Pomysłowość projektantów i dekoratorów wnętrz nie zna granic. To prawda! W dekoracji wnętrz nie istnieje pojęcie nudy. Każdego dnia my projektanci poszukujemy nowej formy, która będzie odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się świata i pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta i oczekiwania naszych Klientów. Wysoka jakość usług, szeroki wachlarz produktów, ciągły rozwój i innowacyjność to znaki towarowe naszej firmy. W ramach świadczonych usług proponujemy:

 • modernizację i aranżację wnętrz loftów, apertamentów, mieszkań i domów
 • aranżację wnętrz powierzchni użyteczności publicznej
 • aranżację witryn sklepowych
 • projektowanie wnętrz - od wizji do efektu końcowego - w ścisłej współpracy z Klientem
 • wykonanie projektu w kilku wersjach z możliwością wyboru przez Klienta jego formy: rysunku projektu lub wizualizacji (2D i/lub 3D)
 • projekt aranżacyjny wyłącznie w formie usługi doradczej
 • wykonanie projektu w ramach współpracy on-line dla Państwa wygody
 • instalację inteligentnych systemów sterowania budynkiem
 • pomoc przy wyborze i zakupie umeblowania oraz wszystkich materiałów koniecznych do aranżacji, bogatą ich gamę znajdziecie Państwo w naszej ofercie
 • projektowanie zieleni i kompozycji roślinnych w donicach
 • nadzór autorski nad realizacją projektu w przypadku wyboru firmy podwykonawczej współpracującej z naszą firmą
 • outsourcing usług projektowych

 

Z powodzeniem współpracujemy z licznymi biurami projektowymi i architektury wnętrz w Polsce. 

Współpracujemy także z firmami świadczącymi usługi między innymi w zakresie: elektryki, suchej zabudowy gipsowej, malowania, usług dekarskich, z firmami, które wykonują kuchnie na wymiar, szafy pod zabudowę, rolety okienne, moskitiery czy markizy tarasowe.

Swoich partnerów dobieramy bardzo starannie zarówno pod względem oferty, jak i poziomu świadczonych usług, solidności i estetyki wykonania.